• ایمیل: Info@tesoliran.ir

  • تماس با ما: 36671019-031

ورود ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
به یاد داشتن

ایجاد یک حساب کاربری

فیلد های * دار الزامی است
نام و نام خانوادگی *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تایید پست الکترونیکی *
سبد خرید خالي مي باشد

دوره های آموزشی ویژه


 شرکت میکنمیعنی تدریس زبان انگلیسی به Teach English to Speakers of Other  Languages مخفف کلمات. افرادی که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست. با توجه به گسترش یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک روش اصولی و استاندارد بیش از پیش احساس می شود. حدود بیش از یک دهه است که اصطلاح تسول در ایران جا افتاده است و اساتید حرفه ای زبان با آن آشنایی دارند.


در هیچ تفاوتی بین این دو اصطلاح وجود ندارد و هر دو برای یک منظور استفاده می شوند.

در ایالات متحده آمریکا TESOL بیشتر در اروپا استفاده می شود و TEFL از اصطلاح.با توجه به رقابت شدید بین موسسات و اساتید زبان انگلیسی و تعداد زیادی از افراد که وارد این صنعت شده اند نیاز است که به دانشی دست پیدا کنیم که مطابق با استانداردهای روز باشد. در ضمن اینکه اطلاعات ما را به روز می کند به شکل عملی هم راه های جذاب و موثر تدریس زبان انگلیسی که در دنیا استفاده می شود را به ما بیاموزد. در دنیای با رقابت الان حتی اگر افرادی که تجربه فراوان در امر آموزش زبان انگلیسی دارند ولی به صورت علمی در ارتباط با اصول آن آشنایی ندارند ممکن است از صحنه ی مدرن آموزش کنار زده شوند.

ویژگی های شاخص دوره های Iran Tesol


 

  •  آموزش نحوه مدیریت کلاس
  •  اخذ مدرک معتبر جهانی تدریس انگلیسی
  •  امکان فراگیری به صورت حضوری و غیر حضوری
  •  ایجاد فرصت شغلی مناسب
  •  آموزش لغات، گرامر و مراحل تدریس
  •  فراهم کردن امکان تدریس زبان انگلیسی در تمامی کشورهای دنیا

اساتید ما


با تیم ما بیشتر آشنا شوید

احسان طائبی

کارشناس ارشد مترجمی زبان

احسان دانش آموخته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبائی است و دارای مدارک معتبر بین المللی CELTA, YL, TKT, TESOL, میباشد.

ایمان طائبی

کارشناس ارشد آموزش زبان

ایمان کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تهران است. دارای مدارک بین المللی Cambridge TKT, PK, EFT

دیدگاههای شما


یکی از مزیت‌های بزرگ دوره تربیت مدرس TESOL نسبت به دیگر دوره‌ها، جامع و کاملا کاربردی بودنِ مطالبش آموزشی‌ش بود. یعنی همزمان با چرایی و چگونگی تدریس آشنا شدم. دقیقا مثل روش فوق‌العاده‌ی تدریس گرامرِ TESOL: ابتدا روشن کردن معنی برای دانشجو و سپس ارائه فرم و کاربرد؛ کاری که در این دوره در خصوص خود تدریس انجام شده!

مرتضی غلامی -

دوره آموزشی TESOL که به صورت کاملا آنلاین برگزار شد مقدمه ای برای آشنایی من با روش های کاربردی تدریس زبان انگلیسی بود. به دلیل اینکه در این دوره مطالب مهمی که برای هر مدرس زبان ضروری است به صورت کاملا واضح بیان شده بود، گذراندن آن علاوه بر دانش افزایی و گسترش مهارت های تدریس در تقویت اعتماد به نفس من نیز موثر بود.

سیدعباس منصوری -